partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea
Powiat Poznański

POZNAŃ ZA PÓŁ CENY INACZEJ

powiat poznański
Udostępnij

„Poznań za pół ceny”, projekt w ramach którego od dwunastu lat sprzedawano nawet 100 tysięcy usług turystycznych za pół ceny w ciągu dwóch dni, odbędzie się pomimo ograniczeń. Specjalna, wirtualna edycja akcji potrwa ponad tydzień od 2 do 10 maja 2020, a jej głównym celem będzie wspieranie poznańskiej turystyki w dobie pandemii COVID-19.

“Poznań za pół ceny” to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek turystycznych Poznania, znana i nagradzana w Polsce i Europie. Organizatorem wydarzenia jest Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna (PLOT). W tym roku przypada jej trzynasta edycja. Jednak ze względu na epidemię COVID-19 i związane z tym ograniczenia nie będzie mogła się odbyć w dotychczasowej formie. Program turystyczny trafi do Internetu.

W tegorocznym programie znajdą się wirtualne spacery po mieście z przewodnikami a także zwiedzania on-line poznańskich wystaw i muzeów. Jednak będzie można także zakupić rozmaite usługi turystyczne w postaci voucherów do wykorzystania w przyszłości. W ten sposób można zaplanować weekend w Poznaniu i okolicach, kupując obiad w świetnej restauracji lub nocleg w hotelu do wykorzystania później. Będzie można dzięki temu nie tylko skorzystać z atrakcyjnych zniżek, ale także wesprzeć poznańską branżę turystyczną.

źródło: https://www.poznanzapolceny.pl/

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.